+420 607 662 846 | +420 774 150 860
Burger menuBurger menu

K prodeji kamene jsme se dostali v podstatě náhodou, a to při stavbě vlastního bydlení, které jsme se rozhodli vybudovat v horách. Jelikož jsme přírodou doslova obklopeni, a ráz krajiny i náš osobní vkus nám nedovolil vytvářet jakékoliv betonové kreace, začali jsme si pohrávat s artiklem, který se nám později vryl doslova pod kůži…s přírodním kamenem.

Náš vlastní pozemek jsme do posledního kamínku vysbírali, a když už nebylo z čeho brát, museli jsme oslovit tzv. “profíky”, kteří se prodejem kamene zabývají. Z vlastní zkušenosti můžeme říci, že to byl skutečně těžký boj. Místní prodejci buď nabízeli materiál vhodný leda tak k zasypání základů nebo materiál za více než absurdní ceny.. O dopravě ani nemluvě. Nakonec jsme ale přeci jen našli seriózního prodejce, se kterým jsme se domluvili na všem pro nás podstatném… a bylo vyřešeno. Smutné však bylo, že tento člověk nám kámen vozil z neuvěřitelné dálky, a tak se vlivem bezmoci a vzteku zrodil nápad… pojďme najít krásný a kvalitní produkt, získat slušného dodavatele z destinace, kde se kámen přímo těží a nabídněme ho zdejším lidem, kteří řeší stejný problém jako my.

No…a můžeme s čistým svědomím říci, že toto se nám beze zbytku podařilo. Prohlédněte si námi nabízené kousky a zkuste si je představit u Vás doma, místo např. betonové zámkové dlažby, různých “marmolitů”, silikátových fasád a dalšího… Pořiďte si k sobě domů kousek přírody, která Vám nezevšední a nezestárne. Věříme, že budete spokojeni stejně tak, jako jsme dodnes spokojeni i my…


Máte nějaké otázky nebo zájem o kámen?

Volejte nebo pište.

+420 607 662 846

Katalog našeho sortimentu

Stáhněte si katalog námi nabízených kamenů a dalších produktů

Zobrazit katalog