Doprava

Dopravu zajišťujeme vlastními vozidly s hydraulickou rukou nebo hydraulickou plošinou, a to po celé České republice.

Cena dopravy se odvíjí od množství přepravovaného materiálu, vzdálenosti a vytížení vozidla - max. však 2 500 Kč!!

Při odběru většího množství je doprava zcela ZDARMA.

Cena dopravy se neodvíjí od počtu ujetých kilometrů. Neradi bychom, aby Vás doprava stála více než je nezbytně nutné. Proto, nespěcháte-li a jste ochotni počkat na vytížení vozidla Vaším směrem, vyjde Vás cena dopravy v rozmezí jednoho až dvou a půl tisíce korun, a to po celé České republice.  

121818518_1742050725954149_7737644112850

Důležité!!

(Edit září 2021) Vážení zákazníci, po této zvláštní, pro všechny vypjaté sezóně, musíme dopsat těchto pár řádků:

Naše doprava je skutečně velice závislá na důkladném vytížení vozidla daným směrem. Jinak bychom nemohli dopravovat kámen o hmotnosti několika tun přes celou republiku za cenu max. 2 500 Kč, a při 4 paletách a více (cca 6 tunách a více) zcela zdarma.

Tedy, v každém závozu jsou min. tři a více ostatních zákazníků, kteří musí s termínem dopravy kamene bezezbytku souhlasit, což někdy bývá velký problém. Dále musí samozřejmě vyhovovat také našim technickoprovozním nárokům (údržba vozidla, poruchy, omezení jízdy vozidel nad 7,5 tuny, ale i naše dovolené). Dalším problémem je množství zákazníků a omezené kapacity přepravy. Toto vše se ale snažíme v každém závozu řešit a vyjít co největšímu množství zákazníků vstříc. Skutečně, v reálném provozu někteří zákazníci dostanou objednaný kámen za dva dny, někteří za týden, jiní za měsíc, ale i za měsíce dva. Při tomto způsobu vytěžovaní, a na lepší jsme nepřišli, nejsme v ŽÁDNÉM případě schopni datum dopravy zaručit, slíbit ani přislíbit. Stále ale platí, že většinu závozů obsluhujeme v rozsahu 7 - 14 dnů od objednání. V prázdninových měsících, kdy je ale polovina národa na dovolených a druhá se na ni chystá, je vytěžování, resp. domlouvání termínu velice problematické a doba doručení se výrazně prodlužuje. Věnujte tomuto prosím pozornost při plánování všech prací na stavbě a objednávejte materiál raději s předstihem. 

Tento dodatek dopisujeme jako reakci na recenzi zákazníka, kterému jsme dopravu po měsíci museli zrušit, neboť si ji vymáhal pro nás zcela nevybíravým způsobem. A rádi bychom tomuto předešli.  Snad je to pro všechny srozumitelné..

Neboť, jak je uvedeno v popisu o naší společnosti, k prodeji kamene jsme se sami dostali tak, že jsme kámen sháněli na náš dům, a všemi problémy se stavbou a její organizací jsme si prošli také. A protože jsme řešili každou korunu, cena za dopravu nás od koupi kamene nejednou odradila. Jsme si tedy vědomi toho, že sehnat kvalitní výrobek za přijatelnou cenu je věc jedna, sehnat dobrého a levného dopravce je věc druhá. Proto jsme se rozhodli nabídnout dopravu jako službu zákazníkovi, nikoliv ji mít jako další část své výdělečné činnosti.